LOKALIZACJA ZAJĘĆ UCZELNIANYCH UTW

W GORZOWIE WLKP.

Rok akademicki 2020/2021

1. UTW ul. Jagiełły 15 – historia sztuki, turystyka – wykłady, rozmowy o książkach, języki obce, zespół wokalny ”Optymistki”, konsultacje komputerowe, brydż sportowy, warsztaty plastyczne.
  2. Sekcje działające w terenie – gimnastyka na świeżym powietrzu (amfiteatr), kraj i świat – wycieczki, wolontariat, nordic walking.
  3. Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne SŁOWIANKA ul. Słowiańska 14 – zajęcia na basenie: doskonalenie pływania, pływanie dowolne, hydroterapia.
  4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ul. Teatralna 25 pok.120 – kurs komputerowy.
  5. Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej ul. Estkowskiego 13 – gimnastyka rehabilitacyjna.
  6. Młodzieżowy Dom Kultury ul. Teatralna 8 – warsztaty fotograficzne.
  7. Miejskie Centrum Kultury ul. Wawrzyniaka 66 – joga, taniec terapeutyczny.
  8. Centrum Tańca Fan Dance ul. Kosynierów Gdyńskich 21 B – taniec towarzyski.
  9. Klub Sportowy Gorzovia ul. Jagiełły 11 – tenis stołowy.
  10. Miejskie Centrum Kultury ul. Drzymały 26 – chór „Uniwerek”, edukacja muzyczna, psychologia i medycyna, zumba Gold.