Inauguracja 2016

Inauguracja roku akademickiego
na UTW 13 października 2016r.

Na sali siedzą członkowie UTW.

Odbyła się w auli zamiejscowej Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp. Uroczystość rozpoczęło wejście Senatu i profesorów oraz pocztu sztandarowego przy dźwiękach poloneza Ogińskiego.

ludzie

Panie z biura UTW.

Po powitaniu przez Rektora Akademii dr hab. Prof. Dariusza Wielińskiego licznie zebranych studentów oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęło się wręczenie nominacji tegorocznym doktorom oraz dyplomów uznania wybitnym sportowcom – absolwentom AWF.

birety

Prezes UTW Czesław Ganda jako członek Senatu

Akt immatrykulacji studentom pierwszego rocznika obu uczelni : AWF i UTW przeprowadził Rektor uczelni oraz Prezes UTW, Czesław Ganda.

Uroczyste „Gaudeamus igitur”

Po inauguracyjnym wykładzie prof. Naczka na temat: „Znaczenie aktywności ruchowej w życiu współczesnego człowieka” odbył się koncert dwóch akordeonistów ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego. Odśpiewanie hymnu akademickiego „Gaudeamus igitur” przez wszystkich słuchaczy obu uczelni zakończyło uroczystość.

Przygotowania do immatrykulacji.

kolejka

Studenci pierwszego rocznika z UTW.

Delegacja ze Strzelec Krajeńskich.

Inauguracja zaczyna się.

gratulacje

Prezes Czesław Ganda składa gratulacje nowym członkom UTW.

gratulacje

Kolejne gratulacje