ZAPROSZENIE

Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie Educatio Pro Europa Viadrina z siedzibą w Witnicy w dniiu    10 września 2022 r. zaprasza na rowerową wycieczkę w ramach TOUR DE MOZU czestnicy biorą udział  w dniu 10 września 2022 roku wg. poniższego planu:

• zapisy od godziny 09:00 na parkingu przy Hotelu Leśne Ustronie ul. Myśliwska 12 w Witnicy

.• godzina 10:00 start. Trasa przejazdu: Leśne Ustronie – Pyrzany – Świerkocin – Zaszczytowo –   Ośrodka Muzealno-Edukacyjnego w Słońsku – obiad w restauracji Swojskie Jadło -Prom Kłopotowo – Leśne Ustronie  ok. 55 km • ok. 16:00 powrót na parkingu przy Hotelu Leśne Ustronie ul. Myśliwska 12 w Witnicy .Trasa będzie przebiegała przeważnie płasko.

Koszt: 15,00 zł  normalny bilet/ 8,00 zł ulgowy zwiedzanie Ośrodka Muzealno-Edukacyjnego Obiad: 17,00 zł.

Uczestnicy: Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność. Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie Educatio Pro Europa Viadrina nie odpowiada na szkodę poniesioną uczestnikom i wyniku działań uczestnika osobom trzecim. Uczestnicy mają uprawnienia do poruszania się rowerem drogami publicznymi, a osoby poniżej 15 lat życia mogą brać udział tylko w asyście rodzica lub opiekuna. Uczestnik wycieczki powinien posiadać: sprawny technicznie rower wyposażony w sprawne hamulce, szkło odblaskowe, sprawne działające oświetlenie ( z przodu i tyłu) oraz działający sygnał dźwiękowy.

Zapraszam chętnych do udziału w wycieczce rowerowej.

Prezes UTW Halina Urban

nr kontaktowy 605 681 120