Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Sekcja tenisa stołowego ma się dobrze

Sekcja tenisa stołowego ma się dobrze

Pod koniec I semestru roku szkolnego 2022/2023 wcale nie było takie oczywiste, że nasza sekcja w II semestrze będzie jeszcze działać, a jeżeli będzie, to na jakich zasadach finansowych? Z różnych stron kraju płynęły niepokojące doniesienia o drastycznym wzroście cen energii.
W niektórych miastach redukowano oświetlenie ulic, zamykano lodowiska, baseny i hale sportowe, upadały firmy. Ceny usług poszybowały w górę. Mogliśmy spodziewać się najgorszego, tym bardziej, że wynajmujemy halę o znacznej kubaturze. Aktualnie mieści się w niej 7 stołów do ping-ponga.
Dzisiaj możemy już być spokojni, KS „ Gorzowia” nie podniósł opłat, dzięki czemu opłaty dla naszych członków też nie zostały podniesione.

dr Ryszard Kulczycki

Naszym opiekunem nadal jest dr Ryszard Kulczycki, którego chyba nie muszę przedstawiać. Aktualnie mamy 18 członków. Nadal możemy cieszyć się uprawianiem tego pięknego sportu. Jedni traktują go relaksowo, inni bardziej intensywnie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zdrowie i samopoczucie na tym zyskuje.
Dziękuję za zdjęcia Krystynie Karcz z Sekcji Fotograficznej, która nigdy nie odmawia nam swoich umiejętności. Nadmienię, że tym razem robiła zdjęcia nie tylko na stronę internetową UTW, ale również do albumu jubileuszowego z okazji 30-lecia powstania naszego Uniwersytetu.

 

Tekst: Stanisław Burba
Zdjęcia: Krystyna Karcz

 

Gorzów Wlkp. 1.03.2023

powrót do strony głównej