Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Sekcja Tenisa Stołowego rozpoczyna właśnie przerwę wakacyjną

Sekcja Tenisa Stołowego
rozpoczyna właśnie przerwę wakacyjną

 

Dnia dwunastego czerwca br. odbyły się ostatnie zajęcia sekcji tenisa w roku akademickim 2023/24. Stało się już naszą tradycją, że ostatnie spotkanie kończymy uroczystym akcentem.
Tak też było i tym razem.
Opiekun, nasz „Mistrz” – dr Ryszard Kulczycki otrzymał od całej grupy, wraz z kwiatami i skromnym upominkiem, ciepłe życzenia, które złożył w imieniu Zarządu UTW Stanisław Burba.
Niezwykle miłą niespodziankę sprawiła nam nasza koleżanka z samorządu Grażyna Tumiłowicz, która upiekła na tę okazję przepyszne ciasto. Cieszyło się ono ogromnym powodzeniem. Dziękujemy, Grażynko!:).
Nie obyło się także bez pamiątkowej sesji fotograficznej, do której z przyjemnością pozowaliśmy koleżance Krystynie Karcz. Tobie też dziękujemy.

 

Zapraszamy do obejrzenia mini galerii zaprezentowanej poniżej. Na pewno niejednokrotnie będziemy wracać ciepłymi wspomnieniami do wspólnie spędzonych chwil.
Podsumowując, muszę nadmienić, że niemało potu wylaliśmy w ciągu minionego roku.
Spaliliśmy tysiące kalorii, co na pewno przełożyło się na poprawę naszej kondycji.

Tenis stołowy w UTW cieszy się coraz większą popularnością. Świadczyć o tym może fakt, że ostatnio ilość chętnych przewyższyła ilość miejsc.
Jak się dowiedziałem, w przyszłym roku będzie możliwość utworzenia dodatkowej grupy, co mnie bardzo cieszy. Jedynym warunkiem jest ilość chętnych w liczbie osiemnastu osób.
Dzięki temu wszyscy chętni mogliby nadal brać udział w zajęciach łącznie z tymi, którym zabrakło ostatnio wolnych miejsc.
Stąd też, bardzo Was proszę o rozpropagowanie wśród znajomych naszych zajęć.

Tekst : Stanisław Burba
Fot. Krystyna Karcz

powrót do strony głównej