Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet! Do zdjęć!

Uniwersytet! Do zdjęć!

W lutym i w marcu na zajęcia wszystkich grup przyjdą członkowie sekcji fotograficznej, by zrobić zbiorowe zdjęcie. Bardzo prosimy wszystkich słuchaczy UTW o udział w tych zbiorowych portretach, a prowadzących zajęcia o zgodę na krótkie zakłócenie pracy. Po co to zamieszanie?

W tym roku gorzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi jubileusz 30-lecia. Z tej okazji zamierzamy wydać album, w którym chcemy zdjęciami przedstawić wszystkie sekcje i grupy. Wykonania zdjęć podjęli się członkowie (przede wszystkim członkinie) sekcji fotograficznej pracującej pod kierunkiem Aleksandry Czarneckiej. Nad przygotowaniem albumu pracuje zespół redakcyjny w składzie: Krystyna Kamińska, Bernadetta Burghardt, Eugeniusz Jaszkul, Krystyna Karcz, Marta Kotowicz i – oczywiście – Aleksandra Czarnecka.

Uwaga!

Wszystkie grupy zostaną powiadomione o terminie i miejscu robienia zdjęcia. Na ogół będą to godziny i miejsce zajęć, ale np. korzystających z basenu w dowolnych godzinach, poprosimy o przyjście na wskazaną godzinę. Więcej szczegółów w dalszych komunikatach. Na razie po wojskowemu:

Uniwersytet! Do zdjęć!

                                                                                              Krystyna Kamińska

powrót do strony głównej