Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

UTW w Kręgielni Bowling City

UTW w Kręgielni Bowling City

Turniej kręglarski słuchaczy Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie Wielkopolskim Dnia 28.05.2026 roku seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozegrali turniej kręglarski. Impreza została sfinansowana ze środków Centrum Usług Społecznych w Gorzowie Wielkopolskim. W turnieju brały udział cztery pięcioosobowe zespoły. Dwie drużyny składały się z członków sekcji kręglarskiej, natomiast kolejne dwie składały z członków samorządu i chętnych słuchaczy naszego Stowarzyszenia. Koordynatorką a zarazem zawodniczką była Joanna Wojciechowicz. Przez ponad godzinę drużyny dzielnie walczyły o wynik i o zwycięstwo. Mistrzynią w klasyfikacji indywidualnej została Wiesia Popiel uzyskując 182 punkty. W klasyfikacji zespołowej wygrała drużyna Joasi Wojciechowicz. Na koniec turnieju wszystkie zespoły otrzymały puchary i słodycze ufundowane CUS w Gorzowie Wielkopolskim.

Tekst: Krystyna Murak
Zdjęcia: Krystyna Karcz

powrót do strony głównej