Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zakończenie roku w sekcji tenisa stołowego

Sekcja Tenisa Stołowego…

…oficjalnie zakończyła swoje zajęcia w roku akademickim 2021/22 w dniu 09.06.2022 r.

Z tej okazji naszemu opiekunowi, dr Ryszardowi Kulczyckiemu, grupa wręczyła kwiaty, a także podziękowania Zarządu UTW za całoroczną współpracę.

Jak to szybko zleciało. Przez ten cały rok napociliśmy się niemało. Każdy członek sekcji może to potwierdzić. Tenis stołowy jest wymagający, podnosi kondycję, ćwiczy refleks i koordynację ruchów. Nadmienić tu należy, że nasz opiekun zorganizował Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Studentów Uniwersytetu III Wieku o Puchar Prezesa Lubuskiego OZTS.

Rywalizacja zawsze podnosi emocje, mobilizuje, a przede wszystkim jest urozmaiceniem zajęć i świetną zabawą. Tym bardziej było nam miło i uroczyście, bo wręczającym trofeum był człowiek-legenda gorzowskiego tenisa stołowego właśnie dr Ryszard Kulczycki.

Chylimy czoła, Panie Ryszardzie. W tym roku puchar zdobył Stanisław Burba.

No cóż, przed nami wakacje, chyba jednak będzie nam brakować tych cotygodniowych zajęć. Na koniec mam dobrą wiadomość, co prawda nieoficjalną, że sala, w której odbywały się zajęcia, będzie zmodernizowana, między innymi przez wymianę posadzki. Bardzo nas to cieszy.

 

Za powyższe zdjęcia, dziękuję Krystynie Karcz z Sekcji Fotograficznej.

Stanisław Burba
Członek Sekcji Tenisa Stołowego
i Członek Zarządu UTW

powrót do strony głównej