Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Pożegnanie lata u Marty

                                                      POŻEGNANIE LATA u MARTY

 

                                                                      kolorowe warsztaty fotograficzne
W środę 11 września 2019 roku grupa 14 osób, uczestników zajęć fotograficznych skorzystała z zaproszenia naszej koleżanki Marty do wspólnego spędzenia czasu w atmosferze towarzyskiego spotkania na łonie przyrody.

                                                                         stół biesiadny – grill – ogród
Każdy z nas przyniósł ze sobą coś do skosztowania i tak na pięknie przygotowanym stole znalazły się m.in. ciasta, ryby oraz śliwki w occie, leczo, zupa krem z dyni, pasztet, jajka, własnoręcznie upieczony chleb, owoce, a także kiełbaski zgrillowane przez gospodarza.
Przewodnim motywem spotkania był ogród w późnoletniej oprawie – u Marty niezwykle gustownie wypracowany i wypielęgnowany, wzbudzający podziw gości., równy temu, jaki towarzyszył nam w Santocznie na spotkaniu u instruktorki Oli.

                                                                         słońce – kwiaty – kapelusze
Pogoda nam dopisała. Promienie słońca tańczyły wśród drzew i kwiatów, tworząc miły i radosny nastrój. Niezwykłe kwiaty prowokowały do obserwacji, podziwiania i fotografowania.
Marta miała dla nas dodatkową niespodziankę – ku naszej radości kupiła kilka letnich kapeluszy. Można sobie wyobrazić, ile było zabawy, śmiechu, przymierzania, pozowania. Powstałe zdjęcia można zobaczyć w poniższej galerii.
Marto, dziękujemy Ci za to niezwykłe popołudnie.

Tekst: Anna Kowala-Nadolna
Zdjęcia: Krystyna Karcz, Anna Kowala-Nadolna

powrót do strony głównej