Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zumba majowo i kolorowo

Zumba majowo i kolorowo

 

11 maja 2019 roku promenada w Santoku zapełniła się uczestnikami kolejnego spotkania, w którym udział wzięli słuchacze UTW z Gorzowa Wlkp., Witnicy i Strzelec Krajeńskich oraz członkowie Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury z Gorzowa. W przygotowaniu spotkania aktywnie uczestniczyły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Santoku.
Po oficjalnym otwarciu pikniku było jak zawsze aktywnie i wesoło. Czas umilały nam występy wielu grup tanecznych i muzycznych.

Przed występem panie włożyły kolorowe koszulki z napisem ZUMBA i zaakcentowały stroje kraciastymi koszulami.

Deptak obok sceny mienił się radosnymi kolorami tancerzy, wśród których był zespół ZUMBA GOLD 50+ reprezentujący panie z UTW w Gorzowie. Grupę prowadzi Joanna Nykiel.

Oklaskiwaliśmy zwycięzców różnych konkursów a także podziwialiśmy zdolności malarskie pań z sekcji plastycznej. Wesołej rozrywce towarzyszyły atrakcje kulinarne przygotowane przez Samorząd Słuchaczy z gorzowskiego UTW oraz KGW z Santoka.
Radosny nastrój tancerek udzielił się wielu uczestnikom spotkania, którzy z ochotą bawili się w rytm muzyki płynącej z głośników. I tym wesołym akcentem zakończył się kolejny rodzinny piknik w gościnnym Santoku. Chętnie przyjedziemy tu ponownie.

Tekst: Marta Kotowicz
Zdjęcia: Anna Zaborowska

 

powrót do strony głównej