Ownice 2016

Ownice 21 maja 2016 r.

Gorzów Wielkopolski 29 maja 2016 r.

Jak co roku w maju, stawy stadniny łowieckiej “Kniejówka” w Ownicach gościły członków stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Organizatorów “Międzynarodowego Dnia Inwalidy” – gminę Słońsk i sołtysa wsi Ownice wsparła fundacja “Czysta Woda” prowadzona przez radną Grażynę Wojciechowską. Na uczestników czekały liczne konkursy i zawody. Wszyscy bawili się wspaniale, razem – bez barier i podziałów. Nasze koleżanki próbowały swoich sił w wielu konkursach. Wróciły z dyplomem za drugie miejsce w konkursie karaoke.
grupa
Od lewej: Wanda Brzeziecka, Danuta Wołosewicz, Stefania Zgubilat, Zofia Lisiewicz, Bogumiła Gruse, Teresa Mocior, Lucyna Apanowicz.
grupa
Wiceprezes Bogumiła Gruse odbiera dyplom.
grupa
Roztańczone Kazimiera Śwital, Stefania Zgubilat i Teresa Mocior.
grupa
Nigdy nie jest zbyt późno na naukę.
grupa
Nasze koleżanki Krystyna Kotek i Grażyna Czarnecka pracują nie tylko w naszym samorządzie ale są także pomocne w fundacji “Czysta Woda”.
Tekst: Jolanta Żuchowska
zdjęcia: Wanda Brzeziecka i Grażyna Czarnecka