Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Wszystko co się zaczęło musi mieć swój kres

Wszystko co się zaczęło musi mieć swój kres

 

Zamieszczając informację o jesiennej zbiórce w 2020 roku zdejmowałam z tablicy informacyjnej ogłoszenie o wiosennej zbiórce, która nie odbyła się, bo do głosu doszedł COVID – 19.
Zastanawiałyśmy się z paniami z biura UTW – Sylwią i Karoliną – ile dni potrwa bieżąca zbiórka. Nie miałyśmy złudzeń, że kolejne zawieszenie zajęć to tylko kwestia czasu i stało się. Zagadka brzmi – „jak długo to potrwa”.
W okresie pandemii większość rzeczy zabieramy bezpośrednio od darczyńców, umawiamy się na konkretny termin i podjeżdżamy pod wskazany adres. Znawcy tematu twierdzą, że najlepszą reklamą jest opinia o zdarzeniu przekazywana w bezpośrednich rozmowach i chyba mają rację. Zgłasza się coraz więcej osób, które usłyszały o naszych zbiórkach od sąsiadki lub koleżanki. I bardzo dobrze i niech się kręci. Na bieżąco przekazywaliśmy również te dary, które zostały zgromadzone w miejscu stałych zbiórek w UTW. Reasumując zbiórki były , są i będą. I tego się trzymajmy.
W imieniu państwa Jolanty i Henryka Drubkowskich – prowadzących Klub AA „ 24 Godziny” – a także swoim, bardzo gorąco dziękuję za wszystkie przekazane dary i proszę o jeszcze.

Tekst i zdjęcia: Jolanta Żuchowska

powrót do strony głównej