Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Dzień Kobiet 2019

Dzień Kobiet to wspólna zabawa

 

Uroczyste obchody Dnia Kobiet w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Gorzowie Wielkopolskim stały się już wieloletnią tradycją. W roku akademickim 2018/19 wspólne spotkanie odbyło się 9 marca w lokalu „Fiesta”, gdzie za kolorowo nakrytymi stołami zasiadły grupki odświętnie ubranych Pań i Panów.
Dzień Kobiet nierozłącznie wiąże się z serdecznymi życzeniami i bukietami kolorowych kwiatów, które na ręce Pań z Zarządu i Samorządu UTW złożył prezes Czesław Ganda. Był wspólny toast za zdrowie i pomyślność wszystkich kobiet, a po tym wyborny poczęstunek. Każdy uczestnik spotkania miał do wyboru smakowite dania – na ciepło, na zimno, sałatki, wędliny, owoce, napoje, no i oczywiście ciasto.
Muzyka towarzysząca imprezie szybko porwała gości do wspólnej zabawy – tańczono w parach, solo, w grupkach. Był oczywiście wąż, pląsy w kółeczkach i popisy solowe. Wszystkim tańczącym ruch sprawił wielką frajdę, wyzwolił uśmiech na twarzy i zmobilizował do spontanicznej, wspólnej zabawy. Takie chwile to przednia zabawa przygotowana przez Samorząd uniwersytecki pod kierunkiem przewodniczącego Romana Kasperskiego przy współpracy członków Zarządu UTW.
Wspólne zdjęcia z imprezy będą przypominały nam kolejny, rozbawiony Dzień Kobiet w naszym Uniwersytecie.

Tekst: Marta Kotowicz
Zdjęcia: Grażyna Czarnecka, Zofia Matyasz

powrót do strony głównej