Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

Spotkanie laureatów konkursu

Spotkanie laureatów konkursu

 

W dniu 12 listopada 2019 roku w Urzędzie Miejskim został podsumowany konkurs fotograficzny dla mieszkańców Gorzowa Wlkp. pt.  „ Ptaki miejskie w obiektywie”. Brała w nim udział nasza koleżanka z sekcji fotograficznej UTW Barbara Krupecka, o czym pisaliśmy wcześniej, a dzisiaj możemy pokazać spotkanie laureatów odbierających zasłużone nagrody.

Zebranych przywitała i nagrody wręczyła dyr. Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa pani Natalia Hyża oraz inspektor d.s. Edukacji Ekologicznej i Współpracy WSR z Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa pani Edyta Wyorska.

Spośród 100 zdjęć, 28 zakwalifikowano do konkursu. Basia zajęła II miejsce za zdjęcie gołębia sfotografowanego z balkonu swojego mieszkania na III piętrze. Była w gronie laureatów cieszących się fotograficznym sukcesem, gdzie każdy z ochotą opowiadał o swoich zainteresowaniach, kontaktach z przyrodą oraz licznych ciekawych zdjęciach.

Na zakończenie spotkania laureaci  z nieukrywaną radością oglądali  nagrody i w dobrych humorach żegnali się do – być może –  następnego spotkania.

 Tekst i zdjęcia: Barbara Krupecka

powrót do strony głównej